Urulógiai probléma, felfázás ellen
A húgyutakban megtelepedő és túlszaporodó baktériumok kellemetlen tüneteket tudnak okozni nőknél és férfiaknál egyaránt. Érdemes gyógynövényekkel is segíteni az immunrendszert illetve a baktériumok elpusztítását.
Urulógiai probléma, felfázás ellen, Zsírok, olajok
Solio Hidegen sajtolt Tökmagolaj, 200ml
Solio Tökmag olaj, ét- és salátaolaj
Gyógynövény kivonat, Urulógiai probléma, felfázás ellen
Dr. Chen Prostayol+Omega3, 100db
Dr. Chen Prostayol+Omega3 A „férfias” gondok enyhítésére!
Aszalványok, magvak, Urulógiai probléma, felfázás ellen
Naturfood Héjnélküli tökmag, 200g
Naturfood Héjnélküli tökmag, prosztata problémákra
Aszalványok, magvak, Étrendkiegészítő, Fogyókúra, Urulógiai probléma, felfázás ellen, Utifű maghély
Naturmind Útifű maghéj, 150g
Naturmind Útifű maghéj, vegán étrendkiegészítő
Gyógytea, Teák, Gyógynövény tea, Urulógiai probléma, felfázás ellen
Mama drog medveszőlőlevél tea, 50g
Mama gyógynövényei medveszőlő levél tea, vese,-húgyutak gyulladására
Gyógytea, Kisvirágú füzike, Teák, Gyógynövény tea, Urulógiai probléma, felfázás ellen
Herbex kisvirágú füzike tea, 20 tasak
Herbex kisvirágú füzike tea, prosztata problémákat enyhítő tea
Gyógynövény kivonat, Urulógiai probléma, felfázás ellen
Dr. Chen Vese Meridián kapszula, 30db
A Dr. Chen Vese Meridián kapszula gyógynövényeket és vitaminokat tartalmazó készítmény a vese egészségének megőrzéséhez.
Fűrészpálma, tökmagolaj, Gyógynövény kivonat, Szív és érrendszeri problémára, Urulógiai probléma, felfázás ellen
JutaVit Tökmagolaj lágyzselatin kapszula, 100db
A JutaVit Tökmagolaj lágyzselatin kapszula hozzájárulhat a prosztata és húgyhólyag megfelelő működésének fenntartásához, ezzel a megfelelő prosztata működéshez. Magas telített és többszörösen telítetlen zsírsavtartalmánál fogva kedvező a testi- és szellemi frissességhez.
Epe, máj, Gyógynövény kivonat, Urulógiai probléma, felfázás ellen
Flavin Stonebreaker Kőtörőfű, 100db
A Flavin Stonebraker Kőtörőfű kapszula vese és epekő megelőzésére szolgáló étrend-kiegésztő








