Hajra, körömre
Arcszérum, Gyógynövény kivonat, Hajra, körömre
Maurers Schweden Bitter gel 32 gyógynövénnyel, 90ml
Maurers Schweden Bitter gel 32 gyógynövénnyel, pattanásos bőrre, gombák baktériumok eltávolítására
Gyógynövény krémek, Hajra, körömre
Herbioticum Aloe vera krém, 250 ml
Herbioticum Aloe vera krém – hidratáló, ápoló krém. Alkalmazható: napégés, száraz bőr, horzsolások, sebek, viszkető, irritált bőr, pikkelysömör, visszér, szemölcs, lábgombásodás, rovarcsípés esetén
Gyógynövény kivonat, Hajra, körömre, Szív és érrendszeri problémára
Epovit Bioextra Ligetszépe olaj kapszula, 60db
Az Epovit Bioextra Ligetszépe olaj kapszula segíthet a neurodermitisz (atópiás ekcéma) tüneteit mérsékelni, úgymint hámlás, bőrpír, bőrszárazság, viszketés. Csökkentheti a gyulladt bőrfelület kiterjedését,
Hajra, körömre, Hialuronsav, kollagén
Jutavit Kollagén komplex, 60db
A JutaVit Kollagén komplex kollagént, hialuronsavat, szerves cinket, Biotint, C-vitamint, Riboflavint, Niacint tartalmazó étrend-kiegészítő készítmény
Hajra, körömre, Hialuronsav, kollagén
Dr. Chen Kollagén hyaluronsav Forte, 30db
A Dr. Chen Kollagén hyaluronsav Beauty Max kapszula a szép bőr titka. Feszesíti és táplálja a bőrt
Hajra, körömre, Hialuronsav, kollagén
Dr. Chen Kollagén MAX Plus, 30db
A Dr. Chen Kollagén MAX Plus az acerola,a szelén és a króm kombinációjával az egészséges bőrért és hajért
B-Vitamin, Hajra, körömre, Vitaminok
JutaVit Hair caps, 60db
A JutaVit Hair caps haj szépség vitamin kombinációja segíti az egészséges haj, köröm növekedését és a hajgyökerek anyagcseréjét.
Dr. Chen Haj – bőr – köröm tápláló kapszula, 60db
Dr. Chen Haj – bőr – köröm tápláló lágyzselatin kapszula búzacsíra olajjal, aranyköles kivonattal, vitaminokkal és szelénnel
B-Vitamin, Étrendkiegészítő, Hajra, körömre, Vitaminok
JutaVit Beauty Caps Szépségvitamin, 60db
JutaVIt Beauty Caps Szépségvitamin természetes szőlőmag és ligetszépe olajjal dúsított vitamin és ásványi anyag kombináció.








